Kitaplar, alet ve malzemeler, planlar, posterler, bitmis gemi modelleri, hepsi bir arada.
Mehmet Salihoğlu Hobi Atölyesi -Yeni Proje Çalışmaları - Restorasyon - Gemi Modelcileri - Makaleler - Dersler - Kitaplar - Planlar - Alet ve Malzemeler - Atelye ve Dükkanlar - Kendin Yap - Galeri - Fotoğraf Arşivi - Güncel - Geçmişte - Pulculuk - Sponsorlar - Basın -İlgi - E-mail - Linkler
LAZER KESİM - LAZER ÇİZİM - LAZER OYMA
KAZIM GÜRHAN
1973 Konya doğumlu, yarım asırlık bir futbolcuyla cefakar bir annenin tek çocuğu. Ailesi 1950'lerden beri İstanbul'da yaşıyor.
Bir müddet T.S.K.'da görev yaptı. 2000 yılından beri özel sektörde güvenlik konusunda eğitmenlik ve danışmanlık yapıyor. İyi derecede İngilizce biliyor.
11 yaşından beri, başta plastik olmak üzere, ölçekli modelciliğin her türü ile hastalık seviyesinde ilgili.
Diğer uğraşıları içerisinde havacılık, motor / mekanik, enduro motosiklet ve basketbol bulunuyor. Ayrıca sıkı bir caz dinleyicisi.
Profesyonel modelcilik ve teknik danışmanlık hizmetleri…
Her türlü basılı plan çizimi veya restorasyonu
Model planı olmayan teknelerin planlarının hazırlanması
Lazer kesim, Lazer kazıma, Lazer çizim
Fiber üretim için mastar ve kalıp hazırlanması
Her türlü gövde ve diğer ana parçaların fiberden üretimi
Her türlü aksesuar ve dekal üretimi ve bunların çoğaltılması
Üretilen gövde veya diğer ana parçaların / aksesuarların boyanması
Her türlü ahşap veya plastik modelin inşası
Mehmet Salihoğlu ile işbirliği ve çözüm ortaklığı yapmaktadır.
İrtibat ve sipariş için: komdgurhan@hotmail.com
SUNUM - Mehmet Salihoðlu
Lazer kesim işlerimi yaptırdığım, uzun yıllardan beri çalıştığım bir reklam firmasına dostluğumuz baki kalmak kaydı ile hesaplaşmak, helalleşmek için 16 Temmuz 2014 tarihinde, modelcilik ile ilgili işbirliği ve çözüm ortaklığı yaptığım Kazım Gürhan ile birlikte gittik. Hesaplaşıp helalleştikten sonra Kazım Beyin modelcilik için özel yaptırdığı özel lazer makinasından alınmış örneklerimizi gösterip, modelcilik ile ilgili kesimleri ancak bu hassaslıkta olması gerektiğinden artık bundan sonra lazer kesim işlerimi Kazım Beye yaptırmak istediğimi açıkça anlattım. Sağolsun reklam firmasının sahibi büyük bir olgunlukla ve anlayışla bana hak verdi.
Karşılıklı güvene dayalı ticari ilişkimizin uzun yıllar sürmesinin nedenlerinden biri de müşterilerimden bazılarına "Lazer kesim işlerini nerede kestiriyorsun?" dediklerinde açıkça adresini verdiğim bu firmaya bir müşterim bir gün gıyabımda gidip benim çizimlerinden benden habersiz kestirmek istemiş, onlar benim iznim olmadan kesemeyeceklerini söyleyip yolcu etmişler. Bu durumu müşterimin kendisi bana itiraf etmişti. Olması gereken de buydu zaten. Keşke bütün firmalar da bu duyarlılıkta olsalar…
Profesyonel bir modelcinin bizzat modelcilik için özel yaptırttığı ve kullandığı bu makinayı tüm ihtiyaç duyan modelciler ve modelci adaylarının hizmetine sunuyoruz. Lazer kesim ve kazıma işlerinizi artık bilinçli ellerde…
Hazırda çizim bulunuyorsa, Corel Draw veya AutoCAD formatında olacak . Pafta veya paftalar maksimum 48 cm x 68 cm boyutlarında ( veya daha küçük ) bir dikdörtgen içine, dışarıya taşmayacak şekilde yerleştirilmiş olacak. Kesim, çizim ve kazıma işlemi için ayrı ayrı renklendirmeler yapılmış olacak.
Hazırda bulunan çizim üzerinde düzeltme / değişiklik yapılması veya olmayan bir çizimin hazırlanması isteniyorsa , yapılacak düzeltme / değişiklik veya sıfırdan çizim işleminin içeriği ve alacağı zamana göre ekstra fiyatlandırma yapılır.
Ölçekli modelciliğe yönelik lazer kesim / çizim / kazıma işlemlerinde, esas değer ifade eden kısım; elde edilmek istenen sonuca göre gerektirdiği bilgi, tecrübe ve zaman dolayısıyla çizim hazırlanması olduğu için, talepte bulunacak olan sayın müşterilerimizin ve model meraklılarının bu konuyu dikkate almaları önemle rica olunur.
Çizimlerinizi komdgurhan@hotmail.com mail adresine gönderip fiyat alabilirsiniz, ödemelerinizi de bu sayfanın sonundaki hesaplara yapabilirsiniz.
Vektörel olarak çizilmiş işin lazer kesim ücreti KDV dahil dakikası 2,5 TL. İrtibat ve sipariş için: komdgurhan@hotmail.com